Ogród to wyjątkowe miejsce...

W ogrodzie domownicy mogą wypoczywać w cieniu drzew, opalać się, czy spotykać z rodziną i przyjaciółmi. Dla dzieci służy z kolei jako przestrzeń do bezpiecznej zabawy i fascynujących gier. Warto zadbać więc o to, aby aranżacja ogrodu sprawiała, że jest obszarem zarówno funkcjonalnym, jak i atrakcyjnym estetycznie. Do tego celu pomocna jest mała architektura ogrodowa - funkcjonalne elementy codziennego otoczenia - oraz deski tarasowe i elementy wystroju tarasu. Posiadamy kompleksowe rozwiązania z zakresu wyposażenia i ozdabiania ogrodów, skwerów czy parków. Propozycja została zatem przygotowana nie tylko dla osób prywatnych chcących stworzyć interesującą przestrzeń zieloną wokół swojego domu, lecz również dla samorządów, które muszą odpowiednio zadbać o miejsca publiczne.

Postaw na solidną deskę tarasową

Odpowiednia deska na taras sprawi, że będzie można z niego korzystać nie tylko wiosną czy latem! Wszyscy wiemy, że taras jest idealnym miejscem na odpoczynek, spędzanie czasu z rodziną oraz przyjaciółmi. W okresie letnim jest on oblegany. Dlatego warto zadbać o to, aby deska tarasowa użyta do jego budowy była trwała i odporna na wszelkie warunki: wilgoć, nadmierne promienie słoneczne, uszkodzenia mechaniczne i wiele innych nieprzewidzianych zdarzeń. Nasze deski tarasowe, wykonane z Akacji, nie potrzebują do tego żadnego impregnatu czy konserwacji!

Deska tarasowa drewniana – dlaczego warto?

Drewno na tarasie prezentuje się naturalnie i efektownie, idealnie łącząc estetykę z funkcjonalnością. Deski tarasowe są dostępne w różnych długościach, dlatego produkt można łatwo dostosować do indywidualnych wymagań, w tym także na potrzeby tarasu o niestandardowych wymiarach. Odpowiednia deska to podstawa. Nie zapominaj, że od momentu, kiedy staniesz się posiadaczem pięknego tarasu, będzie on coraz częściej używany, szczególnie w cieplejsze dni - więc mechaniczna odporność jaką oferują deski wykonane z drewna akacjowego jest nie do przecenienienia!

Opinie naszych klientów

Tłumacz »